Makaleler » Blog » Chester Koltuk Modası

Chester Koltuk Modası

Chester Koltuk Modası

Bir palto ile kumaş sektöründe moda başlatan George Stanhope, Chesterfield 6 Earl , İngiliz modasında ünlü bir liderdir. Yaklaşık iki asır asla trendlerden düşmeyen chester koltuk takımı modelinin geçmişi bu buluşa dayanmaktadır. Bugün Hollywood’da 1890 filmi izleseniz de orada başköşeye yerleştirilmiş bir chester koltuk takımı göreceksiniz. Aslına bakıldığında, chester modası bir yerde country mobilyalarla bir yerlerde kesişmektedir. Nitekim iki farklı tarzda el işçiliğine dayana bir forma sahiptir. İmzasını bu iki modelle kazanmış yüzlerce tasarımcı ve üretici firmalar bulunmaktadır. Ufak dokunuşlarla aslını değiştirmemeye yönelik atılan bu tasarım modulleri yeni tarzları da ortaya çıkarmıştır. Bu dokunuşlara rağmen Chester koltuk takımları denince akılda canlanan çizgi aynıdır.

İnegöl Mobilya Chester Koltuk

Yukarıda bahsettiğim iki asırlık süreçte İnegöl mobilya dinamikleri bu oluşumu takip ederek tasarımsal dokunuşlara ev sahipliği yapmıştır. Öyle ki kısa zamanda Avrupa’ya chester koltuk takımlarını ihraç etmeye başlamıştır.

Mobilya Seti Chester Koltuk

İnegöl online ve perakende mobilya alışverişinde güven odaklı çalışıp müşteri memnuniyetini gözetirken, asıl ilham kaynağımız koltuk modellerimiz üzerinde beğeni odağı oluşturan müşteri portföyümüzdür. Tasarımsal olarak hali hazırda mobilya modasının tacı, chester koltuk takımlarını kalite süzgecimizden geçirerek müşterilerimizin talebi üzerine, vitrinlerimizde yer veriyoruz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır