Makaleler » Blog » İnegöl Mobilya

İnegöl Mobilya

İnegöl Mobilya

Bugün ki yazımda, İnegöl'ün simgesi haline gelen mobilya sektöründen bahsedeceğim. Günümüzde İnegöl-Mobilya ilişkisi kolayca akılda canlanabilmektedir. Bu derece mobilya sektöründe öne çıkan İnegöl mobilya uzmanlığı sektörün yıllar boyu gelişme gösteriyor olmasıdır.

Ekonomik Mobilya Fiyatları

Her güzel ürünün fiyatı kadar olmasa da önem araz etmektedir. Nitekim güzel bulduğumuz ve almaya talip olduğumuz ürünü çoğu zaman almaktan vazgeçebiliriz. Bazen vazgeçmenin bir seçenek olmadığı durumlar bulunmaktadır. En azından aldığımız ürüne değeri kadar para ödemek isteriz. Ürünü uzmanlaşmış bir piyasadan, maliyetlerin toplu alım satımdan dolayı azalmış dolayısıyla cebimize daha az yansıtılan piyasalardan.

Örneğin bir araba ihtiyacımız var diyelim. Tüm parçaları ayrı ayrı alarak toparlamak ( eğer amacımız sıfır bir araba üretmekse), bunu yapabilecek ustayı bulmak, makinaları tedarik etmek gibi maliyetimiz maksimuma ulaşacaktır. Bu yüzden bu ürünü fabrikalaşarak üreten herkesin yakından tanıdığı firmalar yöneliriz. Bu sayede cebimizi ferahlatmış oluruz. Mobilya’da böyledir işte!

‘’İnegöl’den çok daha uygun fiyata daha güzelini aldım’’ önergesinin sırrı buradan gelmektedir. Yıllar boyu şehre yerleşen malzemecilik yatırımları, makineleşme girişimleri, Ar-Ge oluşumu ve mobilya konusunda uzmanlaşmış emek bir arada oluşu İnegöl Mobilyanın sırrını gün yüzüne çıkartmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır