Makaleler » Blog » Maserati Koltuk Takımı

Maserati Koltuk Takımı

Maserati Koltuk Takımı

2019-2020 yıllarından en çok talep gören koltuk modelleri arasında en belirgin model olmayı başarmıştır. Öyle ki Maserati koltuk takımı Google üzerinden direkt olarak özel ismiyle en çok aratılan koltuk takımı olması da tercih edilirliğini gün yüzüne çıkarmış oldu. Mobilya Seti müşteri temsilcileri bu koltuk takımı ile alakalı birçok soruyu, mobilya müşterileri için cevaplandırdı. Şimdi, hem yeni müşterilerimiz hem de daha önce Maserati koltuk takımı İnegöl mobilya dan alanlar için merak edilen bazı konulara değinelim.

Tasarımsal Özgünlük ve Maserati

Evet, tasarımsal özgünlük! Maserati koltuk takımı ön çalışmasında yoğun Ar-Ge deneyimi barındıran bir takımdır. Genel itibariyle herkes önemli olan iç güzellik der öyle değil mi? Peki bu gerçekte ne kadar böyledir. İnsanlar dış güzelliğinden etkilenmediği şeylerin kullanılabilirliğini deneyim haline getirmek için bir girişimde gerçekten bulunuyor mu, bence hayır. Maserati koltuk takımı hakkında deneyimleri doğrultusunda bize geri dönüş aldığımız müşterilerimiz, özetle çok beğenerek aldım ve çok kullanışlı yorumunu yapıyorlar. Chesteri anımsatan kapitone işlemeler, modern ahşap kasayla Maserati koltuk takımı bambaşka. Tabi form özelliklerine değinmezsek olmaz.

Kendine Has Form ve Maserati

 1. Oturumlar; üst pet 8’lik kuştüyü ve alt pet 8’lik 32 reflex DNS süngerdir.
 2. Sırt yaslanma CCS mekanizması kullanılıp kolayca geriye çevrilerek tek kişilik geniş yatak olmaktadır.
 3. Sırt yaslanma petinde 7’lik kuştüyü sünger kullanılıp el islemesi düğmesiz kapitone uygulanmıştır.
 4. Kol yanlarında 5’lik 30 DNS sünger kullanılıp el islemesi düğmesiz kapitone uygulanmıştır.
 5. Kol üst petlerinde 5’lik kuş-tüyü sünger kullanılmıştır.
 6. Maserati koltuk takımı komple iskeleti 1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacı ile oluşturulmuştur. Ayrıca kanepe ve berjer kasası komple cilalanmış yine gürgen ahşap kasa ile desteklenmiştir.
 7. Ürünün ayakları komple metal olup önlerinde ahşap detay mevcuttur.
 8. Kırlent uygulamamız 2 adet 45 lik keten metal düğmeli 1 adet pelüş kırlentten oluşmaktadır.
 9. Kol yanlarında, font altlarında, berjer yanlarında kemer yapılarak ve metal kuş gözü açılarak dekoratif isçilik ile Maserati koltuk takımı zenginleşmiştir.
 10. Berjer metal ayaklıdır. Oturumda özel isçilik yapılarak TV koltuğu rahatlığı sağlanmıştır.
 11. Kanepe Genişlik 230 cm, Derinlik ise 97 cm, yükseklik 80 cm dir. Berjer genişlik 80 cm, Derinlik 80 cm, yükseklik 97 cm dir.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır