Sıkça Sorulan Sorular

Mobilya Seti Kimdir ?

MOBİLYA SETİ

 

Mobilya Seti, en şık İnegöl Mobilya tasarımlarını sizlere ulaştıracak online mobilya mağazanız. İnegöl Mobilya modellerini üreticiden evinize, mağaza genel giderlerinin ürün fiyatlarına yansıtılmadan üstelik ücretsiz teslimat imkanıyla sunuyor. Kaliteden ödün vermeden özgün mobilya tasarımlarını sizlere ulaştırmayı amaçlayan bir e-ticaret firmasıdır. 

 

Zengin ürün yelpazasi ile Yatak Odası, Yemek Odası, Koltuk Takımı, Genç/Bebe Grubunun yanında Türkiye'nin en kapsamlı Düğün Paketlerini, zevkinize ve bütçenize uygun Mobilya Setinizi oluşturabileceğiniz online mobilya mağazanız. Yeni ev kuracakların ve evleneceklerin online İnegöl Mobilya Mağazası sizleri mağaza mağaza gezmekten istediğiniz ürüne daha çabuk ulaşabilnizi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ana ürün  gruplarının yanında tamalayıcı ürünleriyle evinize yakışacak sehpa kitaplık, masa, sandalye, duvar dekorasyonu gibi ürün gruplarında satışını yapmaktadır. 

Sizleri Toplamda 1000 m2 Olan   Mobilimo Mobilya AVM'deki mağazamızada bekliyoruz.Sizlere Daha uyguna inegöl mobilya modelleri ulaştırabilmek adına kendimizi her geçen gün yeniliyoruz.

 

www.mobilyaseti.com evinizin online mobilya mağazası.

 

Ürünleri Nerede Görebilirim ?

İnegöl Mobilyası’nın online katalog sistemi ile doğrudan  perakende ve toptan satış yapan İnegöl merkezli bir mobilya firmasıdır.

İnegöl'e geldiğiniz taktirde  WOBİLİMODA MOBİLYA  AVM'de bulunan mağazamızda ve web sitemizde bulunan binlerce ürünün nerdeyse tamamını görme imkanı vardır.Çok fazla ürün olduğundan ürünlerin tamamı tek bir mağaza değildir.Ekip arkadaşlarımızla beraber inegölde farklı noktalarda ürünleri görebilirsiniz.Gelmeden önce mobilyaseti.com'da belirlediğiniz beğendiğiniz modelleri not alırsanız daha verimli olacaktır.Gördüğünüz tüm modeller %100 inegöl mobilyasıdır ve mobilyaseti.com garantisindedir.

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

 

Telefon ile veya WhatsApp Üzerinden Sipariş

Sitemizdeki modellerden bütçenize ve zevkinize uygun olanları seçtikten sonra doğrudan telefon ile arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak bize ulaşıp modelleri, detayları ve ödeme şekillerini bildirip sürecin başlamasını sağlayabilirsiniz.Siparişiniz netleştikden sonra oluşturulan sözleşmenin bir örneği size gönderilir kapora yatırmanız ile sipariş süreciniz başlar. 

 

İnternet Sitesi Üzerinden Sipariş Verebilirmiyim ?

Sitemiz mobilyaseti.com'da gördüğünüz modellerimizi internet üzerinden sipariş veremezsiniz, Ev mobilyası satın alma süreci, çok fazla detay ve kombinasyon içeren bir tercih süreci olduğu için siparişlerimizi; telefon veya WhatsApp üzerinden müşterimizle bizzat iletişim kurarak ve tercihlerini her detayıyla not alarak oluşturuyoruz. Online web sitemiz mobilyaseti.com online alışverişe kapalıdır.Sitemizdeki modellerden bütçenize ve zevkinize uygun olanları seçtikten sonra doğrudan telefon ile arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak bize ulaşıp seçtiğiniz ürünler ile ilgili, tüm detayları ve ödeme şekillerini içeren bir sipariş formu oluşturuyoruz.Beraber oluşturduğumuz sipariş formunuzun bir örneğini mail veya WhatsApp adresinize gönderiyoruz. Anlaşmaya varılan ürünler ve detaylar ile ilgili bu dokümanla teslimat sırasında siz de ürünlerin doğruluğunu bu formdan teyit edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Bursa İnegöl'de bulunan mağazamıza bekleriz.

 

Ürünleriniz garantili mi?

Tüm ürünler üretici firmaların 2 yıl garantisi altındadır. Ürün teslimatı esnasında veya bina önü teslimatlarında ürünü kontrol ettiğinizde, Herhangi bir hasar gördüğünüzde bize hasar ile ilgili resimleri mail yolu ile ulaştırınız.

Firmamızca resimler incelenerek gerekli müdahale en kısa sürede yapılacaktır.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Tüm siparişlerinizin nakliyesi(size teslimi) tamamen ücretsiz olarak kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Siparişlerinizde teslimat süremiz ortalama 20 - 25 gündür. Kumaş ve ahşap ile renk değişikliği talepleriniz doğrultusunda teslimat süreleri değişmektedir. Ürün ve sevkiyat durumuna göre bu süre daha da kısa olabilmektedir.Hepsi İle alakalı detaylı bilgi için müşteri temsilcisi arkadaşımıza ulaşmanız yeterlidir.

Teslimat Adresi İle Alakalı

Teslimat Adresinde oluşabilecek sorunların çözümü müşterimize aittir. Nakliye ve kurulum hizmeti 3.Kata kadar geçerlidir 3. Kattan sonrası için kat farkı yada yük asansörü tutulması gerekmektedir.Binanın Fiziki şartlarının olumsuz olmasından firmamız sorumlu değildir.(Merdivenlerin dar olması,dublex kata ürün çıkmaması,bina ile giriş arasında kot farkı olması vb.) gibi.Daha fazla bilgi için satış sonrası hizmet birimimiz ve müşteri temsilcisi arkadaşımız ile irtibata geçebilirsiniz.

İnegöl Mobilya - Mobilya Boya Kokusu Nasıl Giderilir ?

İnegöl Mobilya Boya Kokusu Nasıl Giderilir?

Mobilyaseti.com mobilyanız evinize geldiğinde herhangi koku olursa ne yapılmalı kokuyu nasıl giderebilirsiniz sizin için araştırdı.

Öncelikle her yeni alınan üründe üzerinde koku olabilir mobilyada da boyasından ya da ambalajından kaynaklı sıfır kokusu olabilmektedir. Ürünleriniz evinize mobilyaseti.com ekipleri tarafından ücretsiz olarak kurulduktan sonra ürünün bulunduğu odayı havalandırmanızı tavsiye ediyoruz bir kaç saat içerisinde ya da birkaç gün içinde koku kesilecektir.

Havalandırma işleminden önce ahşap mobilya yüzey temizleyicileri ile temizlemeniz gerekmektedir bu işlemlerden sonra artık gönül rahatlığı ile İnegöl mobilya modelinizi kullana bilirsiniz.

Alışveriş Sepetim