Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Nakliye ve Kurulum Avantajıyla.
Müşteri Hizmetleri
Bizi Arayın: 0538 917 94 61

Köşe Takımları


  İnegöl Köşe Takımları

  Köşe takımları hem dinlenmek hem de misafirleri ağırlamak için kullanılır. Genellikle L görünüme sahip olduğu ve köşede kullanıldığı için bu adı almıştır. Günümüzde sadece oturma odalarında değil, aynı zamanda misafir odalarında da görülür.

  Evlerinize yeni bir estetik kazandırmak istiyorsanız, markamız bu kategoride size zengin çözümler sunmaktadır. Her biri işlevsel ve dekoratif olarak tasarlanarak sizlere ulaştırılır. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlarını keşfedebilirsiniz.

  Bunları bir takım halinde size sunan markamız, böylece ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile görmenize yardımcı olur. Her birini değerlendirebilir, aralarından gereksinimlerinize göre olanları keşfedebilirsiniz.

  Modern ve Estetik Köşe Takımları

  Odanıza renk katacak güzellikte bir köşe takımı arıyorsanız, markamız dünya trendlerini yakından takip ederek size 21. yüzyıla uygun çözümler sunmaktadır. Minimalist tasarımlara sahip olan modellerimiz böylece evinizde hareket imkanını maksimum seviyeye çıkartır. Bunun yanı sıra daha ferah bir ortam da elde edebilirsiniz.

  Eğer almadan önce kullanacağınız odanın ölçülerini alırsanız, daha doğru kararlar verebilirsiniz. Markamız estetik kadar işlevselliğe de özen gösterdiği için uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz ürünler sunmaktadır.

  Her birini ayrıntılı olarak incelerseniz, gereksinimlerine en uygun olanları anında keşfedebilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz kolayca temizlenebildiği için hijyen problemleri olmadan yararlanabilirsiniz.

  Zengin Koltuk Takımı Opsiyonları

  Evlerinizde daha mutlu olmak istiyorsanız nasıl döşediğinize dikkat etmeniz gerekir. Böylece size en uygun seçeneklere hızlı bir şekilde kavuşmanız mümkündür. Markamız tarafından bu kategoride sunulan İnegöl köşe takımları sahip oldukları farklı renkler sayesinde size en uygun çözümleri teklif eder.

  Herkesin yaşam alanına ve zevkine uygun seçenekleri olan Mobilya Seti, böylece gereksinimlerinizi isteğinize göre karşılamanızı sağlar. Tüm renk ve modellerimizi değerlendirebilir, aralarından size en uygun olanları kolayca keşfedebilirsiniz.

  Markamız köşe takımları modellerinin hepsini en üst kalite ve dayanıklılık ile sizlere ulaştırmaktadır. Farklı içeriklere sahip olan takımlarımız daha uygun fiyatla odanızı döşemenize yardımcı olur. Eğer fotoğrafları ve teknik ayrıntıları ile beraber incelerseniz ne olduğunu görebilir; böylece aralarından size en uygun seçenekleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır