Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Nakliye ve Kurulum Avantajıyla.
Müşteri Hizmetleri
Bizi Arayın: 0538 917 94 61

Ödeme Seçenekleri

Kapıda Ödeme

 

Kapıda ödeme seçeneği en çok tercih edilen ödeme metodudur. Kapıda ödeme seçeneği şu şekilde gerçekleşmektedir; sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tutarının %40'ını banka hesaplarımıza kapora olarak yatırıyorsunuz, geri kalan %60'lik kısımı da ürünler size teslim olduktan ve her hangi bir eksik olmadığına kanaat etikten sonra gelen ekiplerimize elden teslim ediyorsunuz. Her zaman kendi ekiplerimiz gelemeyebiliyor böyle durumlarda ürün yola çıkmadan önce kalan ödemeyi banka hesaplarımıza yapıyorsunuz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

mobilyaseti.com ve MOBSET mağazalarından yapacağınız alışverişlerde seçtiğiniz ürünlerin tutarının %40 kadar kısmını havale eft yapabilir kalan kısmını kredi kartına vade farkı olmadan tek yada o an belirlenen taksit sayısında çekim yapabilirsiniz.Detaylı bilgi için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

 

WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN  HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ÖDEME YAPILAMIYOR.BEĞENİLEN ÜRÜN İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ İLE İRTİBATA GEÇEREK SİPARİŞ OLUŞTURMANIZ GEREKMEKTEDİR, SONRA ÖDEMEYİ  BANKA HESAPLARIMIZA HAVALE YADA EFT YAPABİLİRSİNİZ YADA KREDİ KARTI ÇEKEBİLİRSİNİZ.ONLİNE KATALOG OLARAK KULLANDIĞIMIZ VEB SİTEMİZDE KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPILMAMAKTADIR.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır