Teslimat Seçenekleri

Teslimat Şekilleri

 

  • mobilyaseti.com’da satışa sunulan ürünleri, Türkiye’nin her yerinden sipariş verilebilirsiniz.

 

  • Tüm il merkezlerine ve bazı ilçe merkezleri hariç bütün şehirlere ÜCRETSİZ olarak teslimat yapılmaktadır.

 

  • Teslimatlar, İnegöl’de sadece mobilya nakliyesi yapan nakliye firmaları aracılığıyla, mobilya taşımasına uygun araç ve ekiplerle yapılmaktadır.

 

Kurulum/Montaj Şekilleri

 

Kurulum/Montaj hizmeti gerektiren ürünler için çalışma şeklimiz şu şekildedir; mobilyaseti.com teslimatı yapılan ürünlerin kurulum/montaj gerektiren ürünlerin, kurlumlarını il merkezleri için ücretsiz olarak yapmaktadır. Kurulum/Montaj hizmeti, bazı ilçe merkezlerinde de ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Karşılaşılan nakliye ve ulaşım problemlerinden  dolayı bazı ilçe merkezlerine ek ücret ile teslimat ve montaj ücretli olarak yapılmaktadır. Sipariş verirken satış temsilcimizden bu konu hakkında bilgi isteyiniz. 

Teslimat Adresi İle Alakalı

Teslimat Adresinde oluşabilecek sorunların çözümü müşterimize aittir. Nakliye ve kurulum hizmeti 3.Kata kadar geçerlidir 3. Kattan sonrası için kat farkı yada yük asansörü tutulması gerekmektedir.Binanın Fiziki şartlarının olumsuz olmasından firmamız sorumlu değildir.(Merdivenlerin dar olması,dublex kata ürün çıkmaması,bina ile giriş arasında kot farkı olması vb.) gibi.Daha fazla bilgi için satış sonrası hizmet birimimiz ve müşteri temsilcisi arkadaşımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Alışveriş Sepetim