Makaleler » Blog » Country Tarzı Mobilya 2023

Country Tarzı Mobilya 2023

Country Tarzı Mobilya

Ev ya da ofis dekorasyonu konusunda tarzlar incelenirken sıklıkla country tarzı mobilya çeşitlerine rastlanılmaktadır. Doğanın bütün renklerinin yaşam alanlarında yer bulmasını sağlayan mobilya tarzı huzur verici bir hava yakalanmasına yardımcı olmaktadır. Tarz kendi içinde bol bol ahşap detaylarına yer açmaktadır. Çiçekler ve doğa öğeleri ile süslenen tarz eskitme mobilyalarda pastel tonların muhteşem uyumunu içerir. Hem romantikliği hem de dağlardan gelen esintiyi alana taşıyan güçlü bir stile sahiptir.

Country Tarzı Nasıl Yakalanır?

Country tarzı için beyaz ve pastel tonların eskitme mobilyalar ile eşleşmesi çerçevesinde bir huzur sağlanması ön plana çıkar. Beyaz renklerden dinginlik ve huzur alan stilde doğadan ilham alan renk seçimleri ile hareketi eve taşımak mümkündür. Şehir hayatından uzak yapısı ile evde rahatlık ve konfor yakalamayı mümkün kılan bir stil tercihi olarak görülmektedir.

Konfor ve şıklık Country tarzında döşenen evler için doğru terimler olmaktadır. Doğa yaşamının huzuru şehrin ortasında ve evinizin içinde olacaktır. Eski anılara bağlı olanlar, dönem müziklerinden vazgeçmek istemeyenler ve doğa sevdalısı olan kişiler için en doğru tarz olarak tanımlanmaktadır. Muhteşem derecede huzurlu bir dekorasyon uyumu için en doğru tercihler arasında yer almaktadır.

 Country Dekorasyon ve Mobilya Fİkirleri

country tarzı mobilya seçimi için örneğin bir antikacıyı ziyaret etmek siteyebilirsiniz. Ekoseli kumaşlar, iri yapılı mobilyalar muhteşem tarzı yakalamanızda size yol gösterecektir. Çiçekli kumaşa sahip bir koltuk, antikadan alınma bir biblo dekorasyonun en önemli parçalarını oluşturabilir.

Stil temelde batı tasarım fikirlerinden beslenmektedir. ABD gibi ülkelerde sıklıkla tercih edilen bir iç mekan tasarımı modelidir. Belirli renk şemalarından beslenmektedir. Huzurlu bir atmosfer oluşumu için ideal dekorasyon fikri olarak bilinmektedir.

Eskitilmiş mobilyalar hem uyum hem de tarzın kalbi açısından altın değerinde görülmektedir. Pembe ve ahşap tonlarının dinginlik verici uyumu, porselen yüzeyler ile dantelin birleşimi romantik düşlerin gerçeğe aktarılmış halidir. Klasik bir dekorasyon uygulaması için dağ esintisinden ilham alınabilir. Örneğin gri tonlamalar ve ahşap birliği ile oluşturulan dekorasyon, gerçek country ruhunu evinize taşıyacaktır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim