Makaleler » Blog » İnegöl Mobilya Chester Koltuk Takımı

İnegöl Mobilya Chester Koltuk Takımı

İnegöl Mobilya Chester Koltuk Takımı

Chester Koltuk Takımı, ismini İngiltere'nin batısında yer alan Chesterfield kasabasından almaktadır. Günümüzde ise Chester olarak kısaltılmışı koltuk takımı modelleri için kullanılmaktadır. Chester Koltuk Takımı genellikle kabarık koltuk olarak bilinir. Kapitone düğmeli yapısı, baklava dilim şekilleri ve kabarık görüntüsü Chester Koltuk Takımları için olmazsa olmazlardır. Bulunduğu mekâna asillik ve karizmatiklik katan Chester Koltuk Takımları kendine ait ikonik bir görüntüsü vardır. Günümüzde evlerin en çok tercih edilen tasarımlardandır. Üzerinde dikili düğmelerin oluşturduğu baklava dilim tarzı desenler Chester Koltuk Takımları için vazgeçilmezdir.

 

Karizmatik duruşunun yanı sıra çok rahat ve geniş bir yapıya sahiptir. İstenilen renk ve kumaşla kombine edilebilmektedir ama daha çok yaygın olan kadife kumaşlarla ön plana çıkmaktadır. İnegöl Mobilya ustalarının el işçiliği ile buluşan chester koltuk takımları evlerimizin ve misafir odalarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. İnegöl Mobilya Chester Koltuk Takımları En uygun Fİyat ve Ücretsiz nakliye ile artık evinize çok yakın.

 

Evini yenileyecek yada evleneceklere güzel haberlerimiz var mobilyaseti.com İnegöl’ün en büyük online mobilya mağazası olarak isterseniz İmotim Mobilya AVM’de bulunan mağazamıza isterseniz Mobilimo Mobilya AVM’de bulunan mağazamıza bekliyoruz.

koltuk takımı

Modern Koltuk Takımı

Chester Koltuk Takımı

Avangart Koltuk Takımı

İnegöl mobilya

Düğün Paketleri

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim