Makaleler » Blog » Kanepe Deri mi Kumaş mı Olmalı?

Kanepe Deri mi Kumaş mı Olmalı?

Yeni bir kanepe alırken seçime başlamadan önce kumaş mı yoksa deri model mi alacağınıza karar vermeniz gerekir. Bu, verilmesi zor bir karar olabilir çünkü çoğu insan neyin en iyi olduğu konusunda bölünmüş durumda.

Seçim yapmanıza yardımcı olmak için, karar vermenize yardımcı olacağını umduğumuz kumaş ve deri kanepelerin artılarını ve eksilerini bir araya getirdik! Hangi kanepe tipinin size en uygun olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Stil

İç tasarım modası, ana caddedeki giysiler kadar sık ??değişiyor ve şu anda moda gibi görünen bir seçenek, 12 ay sonra o kadar iyi bir fikir gibi görünmeyebilir! Bu düşünceyle, yıllarca harika görünecek zamansız bir deri koltuk seçmeye değer olabilir.

Chesterfield  kanepe modelleri tüm zamanların mobilya tasarım klasikleri listesinde oldukça üst sıralarda yer alıyor.  Çünkü bu modelin dünyanın en ünlü kanepe tasarımı olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Bir zamanlar Beyefendiler  ve kütüphanelerin modeli olan bu klasik tasarım, son zamanlarda yeniden canlandı. Chesterfield'ın zamansız çekiciliği, onu hem ev için hem de daha resmi ortamlar için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Kahverengi tonları her zaman trend ve özellikle eski tarz bir eve çok yakışıyor. Ancak, daha modern bir evde yaşıyorsanız, beyaz gibi daha çağdaş bir renk tercih edebilirsiniz.

Chesterfield'ın geleneksel tarzını seviyor ama kumaş bir kanepeyi tercih ediyorsanız, o zaman endişelenmeyin. Bizde tam size göre bir takım var. Salda Koltuk Takımı klasik bir tasarımı 2 güzel renkte kumaşla birleştiriyor.

Konfor

İnsanların deri kanepelerle yaşadığı bir yakınma, bazen yazın biraz sıcak ve yapışkan, kışın ise soğuk ve davetsiz olabilmeleridir.

Bakım

Çocuklu bir eviniz varsa, deriyi temizlemek daha kolay olabilir çünkü dökülen her şey bir bezle silinebilir. Deri aynı zamanda hipoalerjeniktir. Toz ve akar barındırmadığından alerjisi olanlar için harika seçenektir. Evcil hayvanınız varsa, pençeleri onu çizebileceğinden, deri koltuğunuzda uyumasına izin vermemenizi öneririz.  

Kumaş kanepeler kolayca leke yapabilir, bu nedenle pratik bir çözüm, örtüleri olan bir model seçmektir. Bu şekilde, yıkama sırasında her zaman yedek bir örtünüz olur.

Maliyet

Deri kanepe daha pahalıya mal olabilir, ancak çok daha uzun süre dayanabilir. Kumaş kanepenin maliyeti daha düşüktür, ancak dekorunuzu değiştirme zamanı geldiğinde, daha az para harcamış olursunuz.

Çözüm

Karar vermek için daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa personelimiz her zaman yardıma hazır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim